قوانین و مقررات سماچ

شرایط و قوانین فروشگاه 

از نظر حقوقی در معاملات سایت اینترنتی سماچ، فروشگاه اینترنتی ماهی و میگو سماچ به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی مشتری یا سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود. بنا براین خرید از سایت فروشگاهی سماچ به منزله آگاهی و توافق کامل خریدار با شرایط و ظوابط زیر می باشد:

خرید از سایت سماچ بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه اطلاعات موجود در سایت ما شامل اسناد، لوگو، گرافیک، تصاویر و خدمات، و به طور کل مالکیت معنوی محتویات سایت، متعلق به برند سماچ می باشد و هر گونه استفاده از اطلاعات بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

توضیحات داده شده در مورد محتویات محصول به صورت خلاصه و کلی بوده، و سعی شده اطلاعاتی جهت شناخت بیشتر محصول برای انتخاب بهتر باشد. لذا برای کسب اطلاعات کامل تر میتوانید از مجله اینترنتی سماچ استفاده نمایید.

کاربران سایت سماچ  بایستی در هنگام خرید، و ثبت سفارش اطلاعات شخصی خود، و اطلاعات محصول را با دقت وارد نمایند. بدیهی است کامل نبودن یا نادرست بودن اطلاعات باعث اشتباه کارمندان ما می شود و عواقب آن بر عهده خریدار می باشد.

سایت سماچ هیچگونه مسئولیتی در قبال اشکالات و اختلالات خارج از مختصات سایت از جمله اختلالات بانکی، اینترنتی، مخابراتی و سخت افزاری  مبدأ ندارد.

قیمت محصولات در سایت سماچ با در نظر گرفتن قیمت رقابت در بازار ماهی، و همچنین هزینه ارسال بسته بندی با بیمه کالا، مالیات و عوارض و ...  محاسبه و با مناسب ترین قیمت عرضه می شود.

ارسال تمامی محصولات سماچ از طریق پست هوایی و از طریق باربری و با رعایت قوانین سلامت محصول، و با بالاترین کیفیت بسته بندی می باشد که مشتری پس از درج ادرس در صفحه پرداخت هزینه ارسال بصورت پسکرایه ( پرداخت کرایه زمان تحویل ) را مشاهده خواهد کرد.

مکان تحویل محصول توسط کاربر سفارش دهنده در سایت مشخص می شود، و فروشگاه سماچ موظف است با رعایت قوانین ثبت شده، کالا را در آدرس مورد نظر تحویل دهد.

زمان فرستادن محصول توسط سماچ از طریق پیامک به  کاربر سفارش دهنده اطلاع داده می شود، لذا در صورت عدم حضورسفارش دهنده در محل، با توجه به حساس بودن نگه داری ماهی و میگو، بازگشت محصول به مبدأ امکان پذیر نمی باشد و سماچ مسئولیتی در این قبال ندارد.

هر گونه عدم رضایت از محصول ارسالی می بایست تا قبل از 24 ساعت کاری، به اطلاع کارمندان سماچ رسانده شود تا در مورد مشکل پیش آمده تصمیم گیری شود.

سایت سماچ با هدف ارتقای کیفی محصولات پیشرفت فنی خدمات، آماده دریافت نظرات شما مشتریان عزیز می باشد. لذا شما می توانید با فرستادن صوت و یا ارسال پیام و درج آن در قسمت نظریات مشتریان در این امر، مارا یاری کنید.

سایت سماچ متعهد است اطلاعات شخصی کاربران را محفوظ نگه دارد. 

سایت سماچ به دلیل قیمت روزانه ماهی هر روز، به روز رسانی میشود و مشتریان عزیز باید با توجه و آگاهی کامل از قوانین و مقررات سایت ، قیمت هر محصول و هزینه های ارسال اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایند.

در حین ثبت سفارش اگر مبلغی از حساب شما کسر شد و ثبت سفارش صورت نپذیرفت، وجه شما به حساب سماچ منتقل نمی شود و ظرف مدت 24 الی 72 ساعت توسط بانک مورد نظر، وجه پرداختی به حساب شما باز می گردد.

پس از ثبت سفارش امکان اصلاح سفارش توسط سایت امکان پذیر نمی باشد و اگر بعد از ثبت سفارش متوجه اشتباه خود درانتخاب محصول شدید، ظرف مدت کمتر از یک روز کاری با همکاران ما جهت تصحیح سفارش تماس حاصل فرمایید.

تمامی پرداخت ها از طریق سایت،  اپلیکیشن و فضای مجازی، از چهار روش زیر صورت می گیرد:

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت:

کاربران سایت سماچ می توانند پس از ثبت نام و عضویت سریع در سایت، خرید خود را انجام دهند و هزینه سفارش خود را از طریق تمامی کارت های عضو شتاب در درگاه اینترنتی سایت ماهی خان پرداخت نمایند و سفارش خود را ثبت کنند. پس از آن کد رهگیری خرید برای مشتریان ارسال می گردد که می توانند تمامی مراحل آماده سازی و ارسال محصول را پیگیری نمایند.

بازگردادندن محصول

با توجه به اینکه محصولات بر اساس تقاضای شما تامین می گردد و تازه و فاسد شدنی است ، فرصت بازگرداندن فقط 24 ساعت به اطلاع تیم پشتیبانی فروش برسد در غیر اینصورت لغو امکان پذیر نمی باشد.

از طریق کارت به کارت:

برای آن دسته از افرادی که از طریق تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام  سماچ اقدام به خرید و ثبت سفارش می نمایند، شماره کارتی تخصیص داده می شود و پس از کارت به کارت نمودن هزینه سفارش و فرستادن عکس رسید پرداخت و یا شماره پیگری پرداخت ، سفارش آنها ثبت می گردد.

وزن انواع ماهی و میگو

وزن محصولات فروشگاه سماچ مطابق با تمامی استانداردهای موجود در نظر گرفته شده است مثلا وقتی شما یک کیلو ماهی قباد خریداری می کنید وزن یک ماهی درسته محاسبه خواهد شد و اگر درخواست پاک شدن و فیله شدن آن را هنگام سفارش بدهید با توجه به خالی شدن شکم ماهی و حذف شدن سر و دم , حاصل یک کیلو گرم ماهی حدودا ۶۰۰ گرم فیله خالص خواهد بود ولی شما هزینه یک کیلو ماهی درسته را پرداخت می کنید.

صید ماهی و میگو تازه 

فروشگاه اینترنتی سماچ دارای محصولات تازه و صید روز ماهی و میگو و سایر محصولات ارگانیک دریایی و طبیعی می باشد که بسته به تقاضای مشتریان 48 الی 72 ساعت کاری بعد از سفارش صید و یا تامین می گردد.

از طریق تماس تلفنی:

همچنین مشتریان گرامی می توانند از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش و مشاوره رایگان در ارتباط با آبزیان، همزمان سفارش خود را نیز ثبت نمایند.

در مواقع خاص پس از ثبت سفارش، برخی از محصولات در برخی از فصول وضعیت جوی و طوفانی بودن دریا یا ممنوع بودن صید ماهی و برخی از روزهای ماه، ممکن است تأمین نشود که فروشگاه سماچ در این موارد سه پیشنهاد برای مشتریان در نظر گرفته است:

  • جایگزین کردن سفارش با محصول مشابه.
  • بازگرداندن وجه سفارش به حساب مشتری.
  • اجازه و شکیبایی مشتری جهت تأمین سفارش.

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم