نحوه ارسال ماهی و میگو

شرایط خرید و حمل و نقل کالا 

هدف فروشگاه سماچ تهیه و ارسال  ماهی و میگو تازه و با کیفیت می باشد. از این رو تمامی محصولات از  صید روز تامین و ارسال می گردد. هموطنان عزیز هر روز می توانند به راحتی از فروشگاه ماهی و میگو مورد نظر را خریداری نمایند.

فروشگاه آنلاین ماهی سماچ 24 ساعت الی 1 هفته (بستگی به وضعیت صید دارد) پس از ثبت سفارش ، محصول مورد نظر را بسته بندی و تحویل متصدی ارسال کننده می کند  توجه داشته باشید از آنجاییکه صید به صورت طبیعی انجام شده و تابع شرایط آن است .

پس از انتخاب نوع ماهی و میگو، تعیین میزان مورد نیاز، تکمیل اطلاعات نظیر شماره تلفن و آدرس می توانید از طریق درگاه پرداخت بانک ملت وجه را بپردازید. پس از تایید سفارش، سفارش شما به بخش تامین محصول فروشگاه ارسال می شود.پس از تهیه ،محصولات مورد نظر بسته بندی شده و نهایتا به آدرس خریدار ارسال می شود.

 هزینه ارسال

ارسال محصولات بر اساس مقصد به دوروش تک مسیره و دو مسیره انجام می شود. شهرهای یک مسیره شامل تهران، اصفهان، یزد ، اهواز، کرج، شیراز ،یاسوج ،گچساران ،آبادان،ماهشهر هستند و ارسال برای سایر شهرها بصورت دومسیره انجام می شود.

هزینه ارسال یک مسیره :  هزینه های ارسال یک مسیره بصورت پسکرایه و در زمان تحویل از پایانه یا باربری مبلغ کرایه را به متصدی مربوطه واریز می کنید . فروشگاه در این مرحله فقط هزینه محصول را از شما دریافت می کند

هزینه ارسال دو مسیرههزینه های ارسال دو مسیره بصورت پسکرایه و در زمان تحویل از پایانه یا باربری مبلغ کرایه را به متصدی مربوطه واریز می کنید. فروشگاه در این مرحله فقط هزینه محصول را از شما دریافت می کند

نحوه ارسال

محصولات بر اساس شهر مقصد به دو روش ارسال می شوند:

اتوبوس و هواپیما

  در حال حاضر سفارشات فقط بصورت زمینی به شهر های تهران، اصفهان، یزد ، اهواز، کرج، شیراز ،یاسوج ،گچساران ،آبادان،ماهشهر ارسال می شود و سفارشات سایر شهر ها از طریق هواپیما ارسال می شود و مشتری در آنجا میتواند سفارش خود را دریافت نماید.

توضیح : شهرستان گناوه خطوط هوایی ندارد و می بایست از طریق شهرهمجوار ارسال شود با توافق مشتری و در صورت پرداخت هزینه کرایه بین شهری تا فرودگاه می توانید بصورت هوایی و در سریعترین زمان ممکن محصول را دریافت کنید .

حداکثر زمان رسیدن محصول به دست مشتریان از زمان ارسال به شهر های تک مسیره 24 ساعت الی 48 ساعت و در شهر های دو مسیره 48 ساعت است. همه محصولات به صورت کاملا تازه همراه با یخ ارسال می شود که تا 72 ساعت ماهی در یخ تازه می ماند.

 

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم